UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 13636409

nr 1363 6409

Golvur

England, 1800-tal. Höjd: 215, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

900 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:22:08